Pitstop Łuków
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

👉 Darmowa dostawa od 150zł! 💰

👉 Szybka wysyłka 📦

👉 Koszt wysyłki już od 9,90! 📫

SO 10106 HIFI Filter filtr oleju

Ocena: 0
Cena brutto: 62,10 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
62.10
Cena netto: 50,49 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: HIFI Filter
Kod produktu: HiF000006

Opis

Zamiennik do:

 

Rozwiń listę zamienników

CASE/CASE IH 47535939
CASE/CASE IH 48138563
CASE/CASE IH 50418251
CASE/CASE IH 87679494
CASE/CASE IH 87679598
CATERPILLAR 4416852
DONALDSON P577086
IVECO 504182851
MANITOU 317039
NEW HOLLAND 5802001312
NEW HOLLAND 5802284013
NEW HOLLAND 87679494
NEW HOLLAND 87679598
PERKINS 4416851
PERKINS 5589401

 

Zastosowanie filtra można sprawdzić w katalogu producenta na stronie internetowej.

Szczegóły Szczegóły

Przeznaczenie Rolnicze/Budowlane
Typ Puszkowy
Rodzaj Oleju
Szczegóły

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Opinie o produkcie

Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

Czy produkt spełnił Twoje oczekiwania?
Zamknij okno
SO 10106 HIFI Filter filtr oleju
0
Przykro nam, że produkt nie spełnił Twoich oczekiwań.
Pamiętaj, że zawsze masz 14 dni na zwrot.
Bestsellery
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl