SO 7081 HIFI Filter filtr oleju

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 35,90 zł 35.90
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 29,19 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: HIFI Filter
Kod produktu: HiF000205
Kod producenta: SO 7081

Opis

Zamiennik do:

 

Rozwiń listę zamienników

CROSLAND 1009
DEUTZ 02931094
DEUTZ 04208014
DEUTZ 2931094
DEUTZ 4208014
DEUTZ 4252239
DEUTZ 820814
DONALDSON P550768
EVOBUS 83120890540
FENDT F411201510010
FORD 6E7Z6731D
GRADALL 80774016
GROVE 03316035
GROVE 3316035
GT PIECES ET SERVICES 2240039
HU 931/5X
KNECHT OX161D
LIUGONG 3211708550
MAHLE OX 161 D
MANITOU 608773
MERCEDES-BENZ 0001801609
MERCEDES-BENZ 9041800009
MERCEDES-BENZ 9041800210
MERCEDES-BENZ 9061800109
MERCEDES-BENZ A0001801609
MERCEDES-BENZ A9061800109
MERCEDES-BENZ A9061840225
NEW HOLLAND 73326614
NORMET 100052301
NORMET 57409880
PONSSE 0059056
PONSSE 59056
PUROLATOR L35930
SANDVIK 69042859
SDLG 11212822
TADANO 99707307746
TAMROCK 61507643
VMC LF550768
VOLVO 11708550

 

Zastosowanie filtra można sprawdzić w katalogu producenta na stronie internetowej.

Dane techniczne

Przeznaczenie Rolnicze/Budowlane
Typ Wkład
Rodzaj Oleju

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl