Pitstop Łuków
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Ruszyła nowa szata graficzna naszego sklepu! ❤️

SO 7081 HIFI Filter filtr oleju

Ocena: 0
Cena: 35,90 zł 35.90
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 29,19 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: HIFI Filter
Kod produktu: HiF000205

Opis

Zamiennik do:

 

Rozwiń listę zamienników

CROSLAND 1009
DEUTZ 02931094
DEUTZ 04208014
DEUTZ 2931094
DEUTZ 4208014
DEUTZ 4252239
DEUTZ 820814
DONALDSON P550768
EVOBUS 83120890540
FENDT F411201510010
FORD 6E7Z6731D
GRADALL 80774016
GROVE 03316035
GROVE 3316035
GT PIECES ET SERVICES 2240039
HU 931/5X
KNECHT OX161D
LIUGONG 3211708550
MAHLE OX 161 D
MANITOU 608773
MERCEDES-BENZ 0001801609
MERCEDES-BENZ 9041800009
MERCEDES-BENZ 9041800210
MERCEDES-BENZ 9061800109
MERCEDES-BENZ A0001801609
MERCEDES-BENZ A9061800109
MERCEDES-BENZ A9061840225
NEW HOLLAND 73326614
NORMET 100052301
NORMET 57409880
PONSSE 0059056
PONSSE 59056
PUROLATOR L35930
SANDVIK 69042859
SDLG 11212822
TADANO 99707307746
TAMROCK 61507643
VMC LF550768
VOLVO 11708550

 

Zastosowanie filtra można sprawdzić w katalogu producenta na stronie internetowej.

Szczegóły Szczegóły

Przeznaczenie Rolnicze/Budowlane
Typ Wkład
Rodzaj Oleju
Szczegóły

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Opinie o produkcie

Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

Bestsellery
Złącze hermetyczne 2 PIN (2-krotne superseal)
Złącze hermetyczne 2 PIN (2-krotne superseal)
4,70 zł 3,82 zł
szt.
Opaska zaciskowa 15-17 mm MINI GBS
Opaska zaciskowa 15-17 mm MINI GBS
1,80 zł 1,46 zł
szt.
Opaska zaciskowa 11-13 mm MINI GBS
Opaska zaciskowa 11-13 mm MINI GBS
1,40 zł 1,14 zł
szt.
Przełącznik 12V 20A kołyskowy czerwony
Przełącznik 12V 20A kołyskowy czerwony
12,00 zł 9,76 zł
szt.
Opaska zaciskowa 20-22 mm MINI GBS
Opaska zaciskowa 20-22 mm MINI GBS
2,10 zł 1,71 zł
szt.
Konektor Oczkowy M4 Opakowanie: 100 sztuk
Konektor Oczkowy M4 Opakowanie: 100 sztuk
15,00 zł 12,20 zł
szt.
Elektryczna kostka 2 PIN 2-krotna
Elektryczna kostka 2 PIN 2-krotna
3,98 zł 3,24 zł
szt.
Podkładka Miedziana 26X34X2mm 1 szt.
Podkładka Miedziana 26X34X2mm 1 szt.
2,00 zł 1,63 zł
szt.
Konektor 6,3 męski z zaczepem 1 sztuka
Konektor 6,3 męski z zaczepem 1 sztuka
0,30 zł 0,24 zł
szt.
Opaska zaciskowa 10-12 mm MINI GBS
Opaska zaciskowa 10-12 mm MINI GBS
1,40 zł 1,14 zł
szt.
Końcówka przewodu pneumatycznego 8mm
Końcówka przewodu pneumatycznego 8mm
5,70 zł 4,63 zł
szt.
Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl