Pitstop Łuków
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Ruszyła nowa szata graficzna naszego sklepu! ❤️

SO 10106 HIFI Filter filtr oleju

Ocena: 0
Cena: 47,99 zł 47.99
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 39,02 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: HIFI Filter
Kod produktu: HiF000006

Opis

Zamiennik do:

 

Rozwiń listę zamienników

CASE/CASE IH 47535939
CASE/CASE IH 48138563
CASE/CASE IH 50418251
CASE/CASE IH 87679494
CASE/CASE IH 87679598
CATERPILLAR 4416852
DONALDSON P577086
IVECO 504182851
MANITOU 317039
NEW HOLLAND 5802001312
NEW HOLLAND 5802284013
NEW HOLLAND 87679494
NEW HOLLAND 87679598
PERKINS 4416851
PERKINS 5589401

 

Zastosowanie filtra można sprawdzić w katalogu producenta na stronie internetowej.

Szczegóły Szczegóły

Przeznaczenie Rolnicze/Budowlane
Typ Puszkowy
Rodzaj Oleju
Szczegóły

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Opinie o produkcie

Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

Bestsellery
Złącze hermetyczne 2 PIN (2-krotne superseal)
Złącze hermetyczne 2 PIN (2-krotne superseal)
4,70 zł 3,82 zł
szt.
Opaska zaciskowa 15-17 mm MINI GBS
Opaska zaciskowa 15-17 mm MINI GBS
1,80 zł 1,46 zł
szt.
Opaska zaciskowa 11-13 mm MINI GBS
Opaska zaciskowa 11-13 mm MINI GBS
1,40 zł 1,14 zł
szt.
Przełącznik 12V 20A kołyskowy czerwony
Przełącznik 12V 20A kołyskowy czerwony
12,00 zł 9,76 zł
szt.
Opaska zaciskowa 20-22 mm MINI GBS
Opaska zaciskowa 20-22 mm MINI GBS
2,10 zł 1,71 zł
szt.
Konektor Oczkowy M4 Opakowanie: 100 sztuk
Konektor Oczkowy M4 Opakowanie: 100 sztuk
15,00 zł 12,20 zł
szt.
Elektryczna kostka 2 PIN 2-krotna
Elektryczna kostka 2 PIN 2-krotna
3,98 zł 3,24 zł
szt.
Podkładka Miedziana 26X34X2mm 1 szt.
Podkładka Miedziana 26X34X2mm 1 szt.
2,00 zł 1,63 zł
szt.
Konektor 6,3 męski z zaczepem 1 sztuka
Konektor 6,3 męski z zaczepem 1 sztuka
0,30 zł 0,24 zł
szt.
Opaska zaciskowa 10-12 mm MINI GBS
Opaska zaciskowa 10-12 mm MINI GBS
1,40 zł 1,14 zł
szt.
Końcówka przewodu pneumatycznego 8mm
Końcówka przewodu pneumatycznego 8mm
5,70 zł 4,63 zł
szt.
Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl