SO 10106 HIFI Filter filtr oleju

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 47,99 zł 47.99
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 39,02 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: HIFI Filter
Kod produktu: HiF000006
Kod producenta: SO 10106

Opis

Zamiennik do:

 

Rozwiń listę zamienników

CASE/CASE IH 47535939
CASE/CASE IH 48138563
CASE/CASE IH 50418251
CASE/CASE IH 87679494
CASE/CASE IH 87679598
CATERPILLAR 4416852
DONALDSON P577086
IVECO 504182851
MANITOU 317039
NEW HOLLAND 5802001312
NEW HOLLAND 5802284013
NEW HOLLAND 87679494
NEW HOLLAND 87679598
PERKINS 4416851
PERKINS 5589401

 

Zastosowanie filtra można sprawdzić w katalogu producenta na stronie internetowej.

Dane techniczne

Przeznaczenie Rolnicze/Budowlane
Typ Puszkowy
Rodzaj Oleju

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl