SN 40574 HIFI Filter filtr paliwa

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 55,90 zł 55.90
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 45,45 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: HIFI Filter
Kod produktu: HiF000091
Kod producenta: SN 40574

Opis

Zamiennik do:

CASE/CASE IH 73316835
CASE/CASE IH 84167233
CASE/CASE IH 84468410
CASE/CASE IH 84493919
CASE/CASE IH 87803199
CASE/CASE IH 87803200
CASE/CASE IH 87803208
CLAAS 21703110
CUMMINS 4897897
CUMMINS 4934845
CUMMINS 4989106
DAF 1829166
DYNAPAC 4700945624
DYNAPAC 966598311
FORD BH1X9155AA
GROVE 9414101756
HITACHI YA00019068
HYUNDAI 11LC70010
HYUNDAI 3978040
IVECO 504292579
IVECO 5801729418
JLG 70020348
KALMAR 90031422
LINDE 0009830544
LIUGONG SP125647
LIUGONG SP125671
MACDON 166312
MCCORMICK 711853A1
NEW HOLLAND 2124611
NEW HOLLAND 2852437
NEW HOLLAND 504043765
NEW HOLLAND 71102624
NEW HOLLAND 72130519
NEW HOLLAND 76615128
NEW HOLLAND 76615129
NEW HOLLAND 76615130
NEW HOLLAND 87621382
NEW HOLLAND 87622163
NEW HOLLAND 87622166
NEW HOLLAND 87803197
NEW HOLLAND 87803197MP
NEW HOLLAND 87803199
NEW HOLLAND 87803209
NEW HOLLAND MLR2124611
TADANO 36361615010
VMC FF550880
YALE 580088512

Zastosowanie filtra można sprawdzić w katalogu producenta na stronie internetowej.

Dane techniczne

Przeznaczenie Rolnicze/Budowlane
Typ Puszkowy
Rodzaj Paliwa

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl