SN 40005 HIFI Filter filtr paliwa

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 39,90 zł 39.90
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 32,44 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: HIFI Filter
Kod produktu: HiF000134

Opis

Zamiennik do:

ASTRA 134162
ATLAS COPCO 3222311922
BOMAG 05713908
BOMAG 5713908
CASE/CASE IH 84477370
CASE/CASE IH 87409379
DEUTZ 01319822
DEUTZ 0319822
DEUTZ 04297812
DEUTZ 1319822
DEUTZ 319822
DEUTZ 4297812
FENDT F725200060020
JOHN DEERE N378886
KNECHT KX332
KNECHT KX332ECO
LIEBHERR 511707814
LIEBHERR 5531837
LIEBHERR 7027479
MAN 81125010021
MAN 81125010022
MAN 81125010030
MAN 81125030086
MASSEY FERGUSON 71412027
SEPAR 01030
SEPAR 01030HV
SEPAR 1030
SEPAR 1030HV
VOLVO 14514238
VOLVO 21018746
WIRTGEN 122648

Zastosowanie filtra można sprawdzić w katalogu producenta na stronie internetowej.

Dane techniczne

Przeznaczenie Rolnicze/Budowlane
Typ Wkład
Rodzaj Paliwa

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl