SN 25107 HIFI Filter filtr paliwa

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 39,90 zł 39.90
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 32,44 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: HIFI Filter
Kod produktu: HiF000158
Kod producenta: SN 25107

Opis

Zamiennik do:

BOBCAT 5557352
BOBCAT 6560348
BOBCAT 6667352
CASE/CASE IH 87036044
CASE/CASE IH 87039679
CLARK 6667352
CLARK 6647773
CLUB CAR 102614001
CLUB CAR 102703401
GEHL 123828
NEW HOLLAND 84565907
VMC FS551039

Zastosowanie filtra można sprawdzić w katalogu producenta na stronie internetowej.

Dane techniczne

Przeznaczenie Rolnicze/Budowlane
Typ Puszkowy
Rodzaj Paliwa

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl