SH 66375 HIFI Filter filtr hydrauliczny

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 136,00 zł 136.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 110,57 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: HIFI Filter
Kod produktu: HiF000051
Kod producenta: SH 66375

Opis

Zamiennik do:

DONALDSON P 164375
FLEETGUARD HF 6552
AGCO 700721747
ALLIED SYSTEM 2304111W
AMERICAN PARTS 92455
ATLAS COPCO 5540903800
BADGER LG506582
BEPCO GROUP LTD 6417
BIG A 92455
BOBCAT 6630977
BOBCAT 6661248
CAMECO AN203010
CASE/CASE IH 122562
CASE/CASE IH 1272051X1
CASE/CASE IH 87707948
CASE/CASE IH D122562
CATERPILLAR 1446691
CATERPILLAR 1456691
CATERPILLAR 3800597
CATERPILLAR 3I0609
CLARK 2786616
CLARK 6630977
CLARK 6661248
CLARK M6661248
COMPACTION AMERICA 3285306
DEUTZ 4118911
DEUTZ-FAHR 4418911
DITCH WITCH 159074
DITCH WITCH KCY069A
DYNAPAC 373675
DYNAPAC 375995
DYNAPAC 375996
DYNAPAC 4700373675
EIMCO 64133065
FARID INDUSTRIE 927007036
FORD 82003166
FORD 9576P164375
FRANK J ZAMBONI 3R07010
GEHL P472281
GREYFRIARS HS7660
GREYFRIARS HS7665
GUZZLER MANUFACTURING 1201887
HAY & FORAGE 700721747
HIDROMEK M113100202
HYSTER 3171169
IHI 35706161200
INGERSOLL RAND 58272081
INTERNATIONAL 1272051C1
JACOBSEN 2811255
JCB 32909000
JOHN DEERE 95981
JOHN DEERE AN203010
JOHN DEERE LVA10419
JOHN DEERE RE39596
JOHN DEERE RE69054
KOMATSU 848100086
KRALINATOR L455
LAVERDA 3221044000
LOESING 021983
LOESING 21983
M.D.F. SARL MDH8033
MACDON 112419
MASSEY FERGUSON 4232923M1
MASSEY FERGUSON LA322104400
NACCO MATERIALS 3171169
NEW HOLLAND 48131202
NEW HOLLAND 82003166
NEW HOLLAND 87588814
NEW HOLLAND 87682682
NEW HOLLAND 87707947
NEW HOLLAND 8E66520422
NEW HOLLAND 920019190
PACCAR Y05998607
PONSSE 0019541
PONSSE 19541
PUROLATOR H35235
SAME 04418911
SANDVIK 64133065
SANDVIK 77724162
SAUER DANFOSS INC 11004917
SAUER DANFOSS INC SQC00133
SAUER GMBH 50300883
SAUER SUNDSTRAND 544379HUSSYNT
SAUER SUNDSTRAND AN203010
SAUER SUNDSTRAND BFKBE
SAURER 544379HUS
SCARAB SWEEPERS 1517153
SCHWING 30389557
STEYR-DAIMLER-PUCH 48131202
SYSTEMS MATERIAL HANDLING CL2786616EXP
SYSTEMS MATERIAL HANDLING P31645
SYSTEMS MATERIAL HANDLING TY005910257081
TAMROCK 77724162
TENNANT 65221
TIGERCAT AY012
TOYOTA 675324280070
TOYOTA 675324280071
TRACKMOBILE 1064129
TWIN DISC PM11652A
UNITED CENTRAL INDUSTRIAL SUPP 687204
VACTOR MANUFACTURING 1201887
VERMEER 2419050031
VERMEER 81902001
VERMEER 819020011
VMC HF164375
WAGNER MINING EQUIPMENT 5540903800
WALGAHN-MOTORENTECHN 00810980
WALGAHN-MOTORENTECHN 810943
WALGAHN-MOTORENTECHN 810980
WILMAR 32030

Zastosowanie filtra można sprawdzić w katalogu producenta na stronie internetowej.

Dane techniczne

Przeznaczenie Rolnicze/Budowlane
Typ Puszkowy
Rodzaj Hydrauliczny

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl